Co vám hrozí?

Pokud však období před vyhlášením exekuce nemovitosti promarníte a soud nebo soudní exekutor rozhodnou na návrh věřitele o nařízení exekuce na váš nemovitý i jiný majetek a exekucí je pověřen konkrétní exekutor, pak se váš manévrovací prostor podstatně zužuje. Od doby, kdy je vám jako dlužníkovi doručeno rozhodnutí soudu o nařízení exekuce, nemůžete se svou nemovitostí nakládat bez souhlasu exekutora. V případě, že tento zákaz porušíte, pak jsou takové úkony právně neplatné. Pokud si oznámení o nařízení exekuce osobně nepřevezmete, pak po uplynutí deseti dnů, kdy byla tato zásilka uložená na poště se má za to, že jste si ji převzali..Tak zní současná právní legislativa. Důležitý je den, kdy si dlužník oznámení převezme, nikoli den kdy je tato skutečnost vyznačena na katastru nemovitostí. Nahlížet do katastru můžete pomocí této aplikace

Takže se exekuci nemovitosti, tím že si nebudete přebírat poštu nevyhnete.. Spíše si ještě uškodíte tím, že nebudete informováni.

Nezapomeňte na to, že v případě, že na vás bude uvalena exekuce, tak vám budou zablokovány účty, mzda a nebudete schopni hradit splátky vašich půjček! Řešte tuto situaci včas a obraťte se na nás. Pomůžeme váz získat z vaší nemovitosti maximum hotovosti k tomu, abyste splatili své finanční závazky. Pomůžeme vám najít náhradní bydlení a můžete začít znovu.

Nedobrovolná dražba je za dveřmi

Exekutor po nařízení exekuce jmenuje soudního znalce, který stanoví cenu nemovitosti. Soudní znalec většinou stanoví na dolním rozpětí ceny obvyklé v dané lokalitě a čase. Z této ceny pak exekutor vyjde při stanovení vyvolávací ceny (nejnižšího podání) nemovitosti. Ta je podle zákona určená na dvou třetinách odhadní ceny nemovitosti. Pokud se v prvním kole nemovitost prodat nepodaří, pak ve druhém se vyvolávací cena stanoví na jednu třetinu odhadní ceny od soudního znalce.

Nezapomeňte podle statistik se vydražená cena v nedobrovolné dražbě pohybuje v průměru na 36 procentech z odhadní ceny nemovitosti.

Vyplňte dotazník a my vám pomůžeme!

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti

Kontaktní údaje

Jméno*: Přijmení*:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město*:
Okres*:
E-mail*: Telefon*:

Popis nemovitosti

Zde popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Položky označené hvězdičkou jsou povinné

 

 
Potřebuji pomoci s řešením exekuci
na nemovitosti
v okrese:
EXEKUCE
NEMOVITOSTI Exekuce nemovitosti
Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme! 731 450 565